Vand jucarii, scutece lavabile folosite si protectii scutece

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Vand jucarii, scutece lavabile folosite si protectii scutece

Mesaj  lilamoro68 la data de Mar Iul 17, 2012 4:46 am

Vand urmatoarele:
-Sterilizator electric cu aburi; pentru 8 biberoane, accesorii, suzete, cu termostat- pret 90lei ;
-Calut balansoar din plastic de culoare rosie, ideal pentru perioada in care copilul incepe sa experimenteze mersul - pret 40 lei;

-3 scutece tip pantalonas Little Lamb marimea 2, care sunt prevazute cu un absorbant aditional cusut in scutec, se potrivesc de la 9-17 kilograme, deci de la 9 luni pana la trecerea la olita. Fiecare scutec este prevazut si cu un liner stay dry refolosibil, care ajuta in mentinerea pielii bebelusului uscata - pret scutec 30lei;

-Tricicleta plastic in stare buna - pret 80lei;

- Carut de fetite in stare buna si de mare ajutor in perioada in care copilul vrea sa mearga - pret 30 lei;

- 3 chilotei pentru training la olita in stare foarte buna, aproape noi - pret 40 lei bucata;

- Pachet start Econobum compus din 3 chilotei suport Econobum one size si 12 bucati de absorbante prefold din bumbac - pret pachet 170 lei;

- 3 absorbante „dri nite” pentru noapte Pop-In, sunt din bambus, poate fi folosit si ca absorbant (insert) in scutece cu buzunar, folosite foarte putin - pret 15 lei bucata;

- O rola hartie protectie scutec Little Lamb - rola de 100 foi, (36*24 cm) - pret 17 lei;

- O pereche chilotel protectie scutec Flip One Size, se recomanda pentru bebelusi cu greutatea intre 3-15 kg pret - pret 35 lei ;

Scutecele si accesoriile sunt in stare buna iar preturile pot fi negociate.

lilamoro68

Sus In jos

Re: Vand jucarii, scutece lavabile folosite si protectii scutece

Mesaj  liza la data de Mar Iul 17, 2012 1:45 pm

ce fel de chilotei pentru training? am gasit noi la 29 lei.....
ce culoare are chilotelul protectie scutec Flip One Size?
rola hartie protectie scutec Little Lamb o vreau eu...
liza

Varsator Localizare : BAIA MARE
Stare de spirit : din ce in ce mai buna :)

http://proarmonia.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj  Anomano la data de Sam Sept 08, 2012 12:09 pm

M-ar interesa scutecele little Lamb si inserturile de noapte Popin. Mai sunt?

Anomano

Sus In jos

raspuns

Mesaj  lilamoro68 la data de Dum Sept 09, 2012 10:07 am

Anomano a scris:M-ar interesa scutecele little Lamb si inserturile de noapte Popin. Mai sunt?

Buna,
Da inca mai am scutecele little Lamb si inserturile de noapte Popin. Daca te intereseaza spune-mi pe mail unde pot sa ti le trimit cu posta româna.

lilamoro68

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum