cumpar patut

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

cumpar patut

Mesaj  taticmandru la data de Dum Feb 05, 2012 4:56 am

cumpar pt un amic cu posibilitati limitate un patut de nou nascut (eu am donat patutul pustiului meu acum 2 luni altui amic) de preferat din cele pliabile deoarece sta cu chirie 0763046677

taticmandru

Sus In jos

Re: cumpar patut

Mesaj  Zana Mica la data de Vin Feb 10, 2012 10:07 pm

Buna ziua, eu am un patut de vanzare dar nu este pliabil. Este complet demontabil ca toata mobila de la IKea si este foarte usor de montat. Are fundul reglabil pe trei inaltimi si salteaua este inclusa in pret.
150 ron. Am si lenjerii pentru patut, plapumioara, perna etc... daca este interesat putem negocia.

Zana Mica

Leu Localizare : Bucuresti via Brasov
Stare de spirit : Mamiceasca

http://www.basmepentrumaria.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj  savuanamaria la data de Lun Mai 07, 2012 4:26 am

Eu as vrea sa cumpar un patut din lemn de dimensiuni 60-65latime /120-120 lungime cu toate laturile din gratii sau cel putin una mica si una mare!
astept oferte sunt din craiova!

savuanamaria

Sus In jos

Mesaj  savuanamaria la data de Lun Mai 07, 2012 4:32 am

Zana Mica a scris:Buna ziua, eu am un patut de vanzare dar nu este pliabil. Este complet demontabil ca toata mobila de la IKea si este foarte usor de montat. Are fundul reglabil pe trei inaltimi si salteaua este inclusa in pret.
150 ron. Am si lenjerii pentru patut, plapumioara, perna etc... daca este interesat putem negocia.

As vrea sa vad poze daca mai ai patutul....din lemn ma intereseaza, salteaua mai putin, as vrea sa ii cumpar una noua!

savuanamaria

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum