sunt din nou insarcinata, in ce fel de port-bebe sa imi car bebelina de un an fara sa ma apese pe burta????

In jos

sunt din nou insarcinata, in ce fel de port-bebe sa imi car bebelina de un an fara sa ma apese pe burta????

Mesaj  MIRUNEL la data de Dum Oct 16, 2011 3:40 am

am aflat saptamana trecuta ca sunt din nou insarcinata . bebelina, care de abia a implinit un an, o port cel mai des intr-un pouch dar mai am si un sing cu inele pe care nu il foloses prea des, l-am luat pentru iarna cand vom fi amandoua imbracate cu haine mai groase. ma gandesc ca peste cateva luni nu o sa o mai pot purta pe burtica/sold, si ar trebui sa o car cumva in spate dar fara bretele legate de talie ca la mei tai. puteti sa imi dati un sfat, o sugestie

MIRUNEL

Sus In jos

Re: sunt din nou insarcinata, in ce fel de port-bebe sa imi car bebelina de un an fara sa ma apese pe burta????

Mesaj  mariana_zfr la data de Vin Oct 21, 2011 4:46 am

Felicitari pentru bebe doi Mirunel!!! Of, nu stiu cat e de indicat sa -ti mai porti bebelina, ca si sistem de prindere cred ca un wrap ar fi potrivit, eventual sa o pui in spate, sa infasori burtica cu benzile late si sa te legi, fara sa te stranga la spate. Cred ca si mei-ul, legat sub burtica iar cele de la umeri sa le prinzi in spate. Insa, ma repet, nu stiu cat e de indicat e sa faci efortul asta!
mariana_zfr

Berbec Localizare : bacau
Stare de spirit : super

http://www.casazamfirei.ro

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum