sunt din nou insarcinata, in ce fel de port-bebe sa imi car bebelina de un an fara sa ma apese pe burta????

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

sunt din nou insarcinata, in ce fel de port-bebe sa imi car bebelina de un an fara sa ma apese pe burta????

Mesaj  MIRUNEL la data de Dum Oct 16, 2011 3:40 am

am aflat saptamana trecuta ca sunt din nou insarcinata . bebelina, care de abia a implinit un an, o port cel mai des intr-un pouch dar mai am si un sing cu inele pe care nu il foloses prea des, l-am luat pentru iarna cand vom fi amandoua imbracate cu haine mai groase. ma gandesc ca peste cateva luni nu o sa o mai pot purta pe burtica/sold, si ar trebui sa o car cumva in spate dar fara bretele legate de talie ca la mei tai. puteti sa imi dati un sfat, o sugestie

MIRUNEL

Sus In jos

Re: sunt din nou insarcinata, in ce fel de port-bebe sa imi car bebelina de un an fara sa ma apese pe burta????

Mesaj  mariana_zfr la data de Vin Oct 21, 2011 4:46 am

Felicitari pentru bebe doi Mirunel!!! Of, nu stiu cat e de indicat sa -ti mai porti bebelina, ca si sistem de prindere cred ca un wrap ar fi potrivit, eventual sa o pui in spate, sa infasori burtica cu benzile late si sa te legi, fara sa te stranga la spate. Cred ca si mei-ul, legat sub burtica iar cele de la umeri sa le prinzi in spate. Insa, ma repet, nu stiu cat e de indicat e sa faci efortul asta!
mariana_zfr

Berbec Localizare : bacau
Stare de spirit : super

http://www.casazamfirei.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum