Fetita de 1 an si 4 luni va roaga pentru un patut

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Mesaj  gabriela_seb la data de Mar Oct 04, 2011 8:35 am

Pentru inceput ,un salut prietenesc tuturor celor care citesc aceste randuri!

Eu sunt bunica fetitei,si din nefericire nu avem posibilitate sa cumparam acest patut,ca si multe altele, necesare fetitei.Mamica ei nu lucreaza,eu de 2 ani nu gasesc nici un servici,si traim tare greu.Taticul micutei nu a vrut-o,asa ca nu a vazut-o niciodata,si deci nu exista unul pentru altul.Mamica nu a vrut sa o piarda,asa ca ,iata , s-a nascut,si o crestem cum putem,sperand in zile mai bune,cand vom avea un loc de munca, macar una dintre noi.Pana atunci,este nevoie urgenta de acest patut,caci cel pe care il are este cu schelet din tevi,cu plase laterale,si micuta il zdruncina asa de tare,ca se plimba cu el prin camera,dar este deja pericol sa se rastoarne cu el.Nu avem cum lua unul,si rugam frumos daca cineva ar dori sa ii doneze un patut,am fi recunoscatori.Totodata,orice hainute sau mai ales incaltaminte este foarte bine venita. Fetita este o frumoasa,o invingatoare,a avut deja la 2 luni o operatie de hernie inghinala,pe care a depasit-o cu bine.Vom da fotografii celui care ne va ajuta,spre a ne cunoaste mai bine.
Speram sa gasim aici persoane care sa inteleaga cum este cand treci prin situatii de acest gen,si sa ne scuze pentru apel.
Multumim anticipat,si va dorim numai bine tuturor,mari si mici.
Gabriela

gabriela_seb

Sus In jos

Re: Fetita de 1 an si 4 luni va roaga pentru un patut

Mesaj  Zana Mica la data de Mier Oct 05, 2011 1:47 am

Buna ziua,

Din ce oras sunteti? Am putea veni sa ne vedem personal la Dvs?

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Zana Mica

Leu Localizare : Bucuresti via Brasov
Stare de spirit : Mamiceasca

http://www.basmepentrumaria.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj  gabriela_seb la data de Mier Oct 05, 2011 12:11 pm

Buna ziua,sigur am uitat sa precizez de unde suntem.Locuim in Bucuresti.Multumim pentru interesul dumneavoastra fata de problema noastra.Am inteles ca Zana Mica este marisoara,sa va traiasca si sa va aduca numai bucurii.Fetita noastra are deja aproximativ 13,500-14,00 Kg,si e inaltuta,are cam 84 cm.Este maricica pentru varsta ei.Dumneavoastra de unde sunteti?din Brasov?.
Cu stima,Gabriela.

gabriela_seb

Sus In jos

Mesaj  Zana Mica la data de Joi Oct 06, 2011 11:00 pm

Sunt din Bucuresti. Patutul nostru este mic deja pt dvs din pacate. Dar cred ca mai am ceva hainute ramase mici. O sa ma uit.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Zana Mica

Leu Localizare : Bucuresti via Brasov
Stare de spirit : Mamiceasca

http://www.basmepentrumaria.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj  gabriela_seb la data de Vin Oct 07, 2011 12:18 am

Multumim din suflet.Orice este binevenit,cu toate ca patutul este o mare urgenta pentru siguranta fetitei.Poate avem noroc sa gasim totusi pe cineva care sa poata sa ni-l ofere.Bine ca am lamurit faptul ca este micut patutul dumneavoastra,ca il luam si nu aveam ce face cu el.Va dorim o zi buna.

gabriela_seb

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum