Vand scutece lavabile folosite, protectii scutec si accesorii scutece

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Vand scutece lavabile folosite, protectii scutec si accesorii scutece

Mesaj  andrei la data de Joi Aug 11, 2011 2:14 am

Vand urmatoarele:
- Pachet start Econobum compus din 3 chilotei suport Econobum one size si 12 bucati de absorbante prefold din bumbac;

- 3 scutece tip pantalonas Little Lamb marimea 2, care sunt prevazute cu un absorbant aditional cusut in scutec, se potrivesc de la 9-17 kilograme, deci de la 9 luni pana la trecerea la olita. Fiecare scutec este prevazut si cu un liner stay dry refolosibil, care ajuta in mentinerea pielii bebelusului uscata;

- o pereche chilotel protectie scutec Flip One Size, se recomanda pentru bebelusi cu greutatea intre 3-15 kg;

- 3 absorbante „dri nite” pentru noapte Pop-In, sunt din bambus, poate fi folosit si ca absorbant (insert) in scutece cu buzunar.;

- 2 bucati rola hartie protectie scutec Little Lamb - rola de 100 foi, (36*24 cm)

Scutecele si accesoriile sunt in stare foarte buna.

Pun si fotografii dar momentan nu ma descurc sa le inserez.

Cine este interesat poate lasa mesaj si la andrei333425@.com

andrei

Sus In jos

chilotel protectie scutec Flip One Size

Mesaj  justmaya la data de Mar Aug 23, 2011 12:26 pm

Imi spuneti, va rog, pretul chilotelului de protectie Flip One Size (asta daca mai este disponibil)? Si, de asemenea, culoarea si modalitatea de livrare in Bucuresti. Multumesc

justmaya

Sus In jos

Re: Vand scutece lavabile folosite, protectii scutec si accesorii scutece

Mesaj  rosanne la data de Joi Aug 25, 2011 4:29 am

Buna. Pe mine ma intereseaza cele trei inserturi pop in. CAt costa daca mai e de actualitate si o modalitate de contact...adresa de mail nu e completa.

rosanne

Sus In jos

Mesaj  rosanne la data de Mar Aug 30, 2011 10:18 pm

Eu v-am trimis mai multe mesaje private. Poate raspundeti la ele.....zic si eu ca asa ar fi frumos.....daca tot a-ti dat un anunt.

rosanne

Sus In jos

raspuns

Mesaj  andrei la data de Joi Iul 26, 2012 11:57 am

justmaya a scris:Imi spuneti, va rog, pretul chilotelului de protectie Flip One Size (asta daca mai este disponibil)? Si, de asemenea, culoarea si modalitatea de livrare in Bucuresti. Multumesc

Scuze pentru raspunsul cu asa mare intarziere, am fost plecati la tara si acolo nu am putut sa raspund. Daca te mai intereseaza chilotelul de protectie, este albastru, pret-30lei si ne putem intalni pentru schimb (sunt tot din Bucuresti).

andrei

Sus In jos

Mesaj  andrei la data de Joi Iul 26, 2012 11:59 am

rosanne a scris:Buna. Pe mine ma intereseaza cele trei inserturi pop in. CAt costa daca mai e de actualitate si o modalitate de contact...adresa de mail nu e completa.

Scuze pentru intarziere, daca te mai intereseaza inserturile sunt 15 lei bucata.

andrei

Sus In jos

Mesaj  magdalica la data de Vin Sept 14, 2012 7:42 am

Salut. Ma intereseaza scutecele Little Lamb... pretul intai :)

magdalica

Sus In jos

Raspuns

Mesaj  andrei la data de Sam Sept 15, 2012 10:54 am

Buna, mai am doar un singur scutec si costa 30 lei.

andrei

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum