Hainute ieftine copii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Hainute ieftine copii

Mesaj  irinar2010 la data de Dum Mai 08, 2011 7:16 am

Hainute pentru copii intre 0 si 3 ani. Hainutele sunt second hand usor purtate, foarte bine intretinute.Pentru vizualizare stoc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Deasemenea va invitam sa cumparati accesorii unicat [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Comenzi la: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Comenzile din afara Bucurestiului se livreaza cu Posta Romana RAMBURS - aproximativ 8 lei (in functie de greutate poate fi mai mic sau mai mare), iar in Bucuresti se stabileste un loc de intalnire.
Va invitam sa vizionati cele mai frumoase produse handmade la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

irinar2010

Sus In jos

Re: Hainute ieftine copii

Mesaj  irinar2010 la data de Mar Aug 23, 2011 10:30 am

Va invitam sa ne vizitati pentru noutatile de sezon afisate recent
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

irinar2010

Sus In jos

Hainute copii

Mesaj  irinar2010 la data de Dum Apr 15, 2012 9:25 am

Hainute pentru copii intre 0 si 3 ani. Hainutele sunt second hand usor purtate, foarte bine intretinute.Pentru vizualizare stoc [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Comenzi la: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Comenzile din afara Bucurestiului se livreaza cu Posta Romana RAMBURS - aproximativ 8 lei (in functie de greutate poate fi mai mic sau mai mare), iar in Bucuresti se stabileste un loc de intalnire.
Va invitam sa vizionati cele mai frumoase produse handmade la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

irinar2010

Sus In jos

Re: Hainute ieftine copii

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum