Clubul CLABUCEL acum Exclusivist

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Clubul CLABUCEL acum Exclusivist

Mesaj  Admin la data de Lun Apr 18, 2011 5:59 am

Va anuntam ca de acum inainte sectiunea "Fabricarea sapunului de casa" si "Cosmetice in casa" din cadrul forumului Super-Parinti pot fi citite doar de membrii invitati de admistratori. In cursul urmatoarelor zile toti membrii care au contribuit la cladirea acestui topic vor primi dreptul de a accesa aceste sectiuni.

In cazul in care am scapat din vedere pe cineva va rugam sa scrieti pe adresa Admin sau in cadrul acestui topic.

Va multumim pentru intelegere,

A
Admin
Admin

http://super-parinti.forumcreativ.ro

Sus In jos

Scrisoare deschisa

Mesaj  Fanica la data de Vin Apr 22, 2011 1:19 pm

Buna seara,

Nu inteleg motivul pentru care procedati asa. Si din aceasta cauza ma simt ofensata, la fel ca atunci cand "mertanul" trece cu viteza si stropeste pietonii pe trotuar sau nu-mi respecta trecerea pe zebra. Ba imi mai scuipa si coji de seminte in fata. Nu pot decat sa presupun ce v-a determinat sa faceti acest lucru si tin sa va atrag atentia ca nimeni nu s-a nascut invatat si mai toti memebrii V.I.P(parerea dvs.). au invatat si s-au inspirat din alte formuri, din experienta altora.

Nu aveam de gand sa fac o afacere din fabricarea sapunului, nici macar nu am avut timpul si curajul sa incerc sa fac pentru mine, dar era o placere sa citesc mesajele, sa traiesc prin experienta voastra gandindu-ma ca as putea sa-mi impresionez si eu familia candva, la pensie... Imi pare rau ca s-a ajuns la asta.

Ar mai fi multe de spus, despre respectul si increderea in ceilalti, despre faptul ca mereu au existat persoane care s-au considerat mai presus decat ceilalti si au dorit sa se delimiteze de plebe, s.a.m.d. Ce sa-i faci, voi ramane mereu o locatara intr-un apartament muncitoresc si nu in complex rezidential, si ma voi spala cu sapun ieftin.

In completarea celor de mai sus, va rog sa-mi dezactivati contul pe acest forum.

Cu respectul cuvenit,
Fanica - nemembru al niciunui club, al niciunui partid, al niciunei grupari, etc.

Fanica

Sus In jos

Re: Clubul CLABUCEL acum Exclusivist

Mesaj  Lore la data de Sam Apr 23, 2011 9:52 am

Eu nu inteleg motivul pentru care sunteti ofensata totusi?

"In cazul in care am scapat din vedere pe cineva va rugam sa scrieti pe adresa Admin sau in cadrul acestui topic."

Daca simtiti ca ati contribuit in vreun fel nu e mai simplu sa scrieti un mesaj pentru includere?

Acest club a devenit exclusivist pentru ca foarte multi se multumesc sa citeasca si atat. Nu are importanta daca cineva doreste sau nu sa comercializeze mai apoi sapun sauu alte cosmetice...insa cred ca e de bun simt ca fiecare sa impartaseasca din experienta sa. Asa se poate cladi o comunitate. Asa se poate aduna informatie.

Pentru cei care se multumesc doar sa citeasca atunci poate sa o faca oriunde altundeva dar nu aici.

Daca cineva vrea sa bage coloranti sintetici, parfumuri sintetice sau alte porcarii in cosmeticele facute in casa...atunci netul e plin de informatie si de tutoriale...Aceasta este o comunitate care se vrea prietenoasa cu mediul.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Paul - 4 ani
Lore

Rac

http://www.luthelo.ro

Sus In jos

Mesaj  Onush la data de Lun Apr 25, 2011 1:14 am

Ofensa pe care o aduce "mertanul" care umple de noroi sau care nu da prioritate la trecerea de pietoni nu are nici o legatura cu inchiderea aceastei parti a forumului numai si pentru ca soferul acestuia comite o ilegalitate in spatiu public. ( sa inteleg ca o Dacie care stropeste sau nu da prioritate e mai putin ofensatoare? sic!)
Ceea ce s-a intamplat aici este decizia adimistratorilor unei comunitati virtuale ce are dreptul de a-si intimiza discutiile lucru care este cat se poate de comun si de obisnuit poate cu singura diferenta ca la alte forumuri nici nu stii ca aceste sectiuni exista.

In ceea ce priveste suprimarea contului, puteti in orice clipa sa va stergeti orice informatii private aveti in acesta si sa nu mai intrati pe acest forum insa optiunea de a dezactivati contul nu exista.

Try walking in my shoes.
Onush

Localizare : Piatra Neamt
Stare de spirit : Gica Contra

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum