Campanie testare GRATUITA a tampoanelor de unica folosinta din bumbac organic

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Campanie testare GRATUITA a tampoanelor de unica folosinta din bumbac organic

Mesaj  SAKURA la data de Mier Mai 04, 2011 9:22 pm

No, ce bine Onush ca ne-ai reamintit.
Si a mea recenzie e pe drum.
Mi te imaginez cu acuarelele incercand sa creezi un studio foto ptr o sedinta de testare a tampoanelor...
Esti tare!!
SAKURA

Berbec Stare de spirit : ... ca in sesiune...

Sus In jos

Re: Campanie testare GRATUITA a tampoanelor de unica folosinta din bumbac organic

Mesaj  ileana la data de Sam Mai 07, 2011 11:18 pm

cu intarziere, dar am fost fara pc vreo 2 sapt, scriu si eu....si mai ca imi vine sa dau copy-paste la recenzia lui Onush:)

eu nu am alergii deci nu pot spune ca am avut experiente neplacute cu tampoanele obisnuite, dar nici comfortul fizic si psihic oferit de tampoanele din bumbac. senzatia de plastic, de corp strain a disparut si moliciunea data de bumbac este de neegalat. important-cel putin la fel de important, este si comfortul psihic- stiu ca nu agresez nici corpul si nici mediul! partea asta de recenzie este valabila atat pt tampoanele interne cat si pt cele externe!

ambalate dragut si diferit pt o mai rapida identificare tampoanele externe de zi/noapte sunt prietenoase si de incredere- se pozitioneaza usor si ferm si isi fac treaba cu succes!
cele interne beneficiaza de aplicator (am mai avut experienta cu acesta asa ca m-am descurcat de minune din prima:)- avantajele igienice ale aplicatorului sunt mai mult decat evidente as spune, si te scutesc de o "balaceala" usor neplacuta... pe cat de usor de introdus pe atat de usor de scos, fara senzatia de jena pe care ob o dau uneori, f bune absorbante.

sunt in cautare de alternative bio in cat mai multe directii- de la alimentatie la produse de igiena..si tampoanele Masmi sunt categoric un pas in directia buna:)

succes tuturor!
ileana

Sagetator Localizare : Mogosoaia-Bucuresti

http://ileana-oancea.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj  SAKURA la data de Dum Mai 08, 2011 6:27 am

No, tocmai am pus si eu articolul meu despre tampoanele Masmi aici :
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Multumec ptr ocazia asta AmoreBio.

Ultima editare efectuata de catre SAKURA in Dum Mai 08, 2011 6:28 am, editata de 1 ori (Motiv : multumire)
SAKURA

Sus In jos

Mesaj  laurafrunza la data de Vin Mai 13, 2011 12:38 am

Cred ca am ramas ultima, iata si recenzia mea: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
laurafrunza

Gemeni Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : mereu in schimbare

http://laurafrunza.com

Sus In jos

Mesaj  Amore Bio la data de Sam Mai 14, 2011 12:40 am

Deoarece alegerea celor care vor primi premiile a fost dificila, dupa ce am citit de mai multe ori recenziile am hotarat sa folosesc random.org...
Si iata rezultatul:

Premiul I : Onush
Cu recenzia postata in forum:
Premiile II: Sakura
Cu recenzia de aici: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
3) Zoozie
Cu recenzia postata aici:

Va multumesc tuturor si scuze pentru intarzierea cu care am anuntat castigatoarele.
Pentru tampoanele interne va rog sa imi trimiteti mesaj cu tipul de tampoane pe care doriti sa il primiti.

Amore Bio

Sus In jos

Mesaj  ileana la data de Sam Mai 14, 2011 10:26 pm

bravo tuturor! :))))
ileana

Sagetator Localizare : Mogosoaia-Bucuresti

http://ileana-oancea.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj  Onush la data de Lun Mai 16, 2011 1:42 am

Multumesc foarte mult!
Trimit MP cu dimensiunea

Try walking in my shoes.
Onush

Localizare : Piatra Neamt
Stare de spirit : Gica Contra

Sus In jos

Mesaj  SAKURA la data de Lun Mai 16, 2011 4:25 am

gratie! gratie!
trimis si mesaj
SAKURA

Sus In jos

Mesaj  ibart la data de Lun Mai 16, 2011 9:31 am

felicitari!!

ibart

Localizare : Bucuresti

http://sfatulzilei.info

Sus In jos

Mesaj  SAKURA la data de Joi Mai 26, 2011 4:44 am

Am scos ieri pachetelul de la posta. multam fain.
SAKURA

Sus In jos

Mesaj  Amore Bio la data de Dum Mai 29, 2011 9:25 pm

Multumesc pentru confirmare!

Amore Bio

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum