Donez granule de chefir

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Donez granule de chefir

Mesaj  sanzi-ana la data de Lun Iul 25, 2011 5:22 am

si eu as vrea granule! se poate? mai sunt?
sanzi-ana

Capricorn Stare de spirit : de cuibusor

http://www.cuibusor.blogspot.com

Sus In jos

Mesaj  andadiana la data de Mier Iul 27, 2011 4:40 am

Daca mai sunt granule de chefir pe undeva .... :>>: caut de mult timp... Merci mult!

andadiana

Sus In jos

Mesaj  noamu la data de Joi Iul 28, 2011 10:13 pm

Astept contact.
noamu

Taur Localizare : Sighet
Stare de spirit : n-ai vrea sa stii

http://piticiculipici.blogspot.com/

Sus In jos

vreau si eu granule

Mesaj  Andriana la data de Lun Aug 01, 2011 3:44 am

Salut. Doresc si eu o portie de granule, de la Sakura, sau poate de la fetele care au primit de la ea. Sunt din Bucuresti, platesc transportul daca vine coletul din alta localitate. Multumesc frumos!

Andriana

Sus In jos

Va implor daca are cineva granule de chefir!!!

Mesaj  alinab la data de Lun Oct 03, 2011 11:04 am

caut de ceva timp acest miraculos chefir insa pana acum nu am gasit decat tot felul de firme online care trimit si nu prea am incredere .daca ma puteti aajuta va rog chiar am nevoie de el...

alinab

Sus In jos

Mesaj  SAKURA la data de Lun Oct 03, 2011 12:34 pm

Fetelor, am scris ce-am patit si la topicul cu Kombucha. Am venit din vacanta si nu mai traiau. n-au fost ingrijite. Acu astept si eu sa primesc
SAKURA

Berbec Stare de spirit : ... ca in sesiune...

Sus In jos

As dori si eu granule de kefir

Mesaj  glorfirith la data de Dum Noi 20, 2011 2:43 am

Buna,

Am aflat de aceste granule de kefir si imi doresc si eu. Ai putea sa imi trimiti si mie? Eu sunt din Sibiu.

glorfirith

Sus In jos

as dori daca se poate si eu niste granule de chefir

Mesaj  princess_printesa la data de Joi Noi 24, 2011 12:36 pm

SAKURA a scris:Mi s-au inmultit granulele si m-m gandit ca poate mai sunt doritoare. pentru a face acasa chefir e necasar lapte si aceste granule. Noi bem toti chefir in casa. Chiar si la Gloria i-am pus in banana. Daca doreste cineva, trimit cu mare placere. doar in tara :)

princess_printesa

Sus In jos

buna , as dori si eu granule de kefir , sunt din Deva - 0722652340

Mesaj  ramona1968 la data de Lun Ian 16, 2012 6:14 am

princess_printesa a scris:
SAKURA a scris:Mi s-au inmultit granulele si m-m gandit ca poate mai sunt doritoare. pentru a face acasa chefir e necasar lapte si aceste granule. Noi bem toti chefir in casa. Chiar si la Gloria i-am pus in banana. Daca doreste cineva, trimit cu mare placere. doar in tara :)

ramona1968

Sus In jos

Mesaj  libra la data de Joi Feb 09, 2012 8:42 am

OMG, eu imi doresc ffffff mult. Mai am vreo sansa sa primesc?
Nu mai are nici o fata de dat granule?
libra

Stare de spirit : :)

http://www.sotiesimama.wordpress.com

Sus In jos

donez chefir in Bucuresti

Mesaj  mariana c la data de Sam Mar 03, 2012 9:29 am

Donez chefir, pe cat posibil, unor doritori din Bucuresti sau din apropiere. tel 0745 158 160

mariana c

Sus In jos

Mesaj  libra la data de Sam Mar 03, 2012 9:51 am

Eu imi doresc fff mult. Daca pltesc ramburs transportul nu ar putea ajunge si la Bacau? :D Va roooog! Multumesc!
libra

Stare de spirit : :)

http://www.sotiesimama.wordpress.com

Sus In jos

granule de chefir

Mesaj  mariana.sector6 la data de Lun Mai 14, 2012 10:26 pm

Doresc si eu granule de chefir, parintii mei faceau chefir cand eram mica si am consumat in timp destul de mult, probabil ca impreuna cu fructele pe care le consumam zilnic (iarna cca 1 kg si vara pana la 2-3 kg pe zi), nu am avut nici o boala ,nici macar o raceala banala, pana la varsta de 25 de ani. Deci chiar cred ca sunt miraculoase si-mi doresc foarte mult sa reiau obiceiul de a bea chefir zilnic. Mai ales cu chimicalele din alimente, chiar daca pe produsele din comert scrie "chefir" nu stiu cat de curat este, sau daca chiar este chefir. Pentru oricine doreste sa ma ajute multumesc foarte mult si las si numarul meu de telefon 0728994864.
mariana.sector6

Sus In jos

RE. : granule chefir

Mesaj  mariana.sector6 la data de Lun Mai 14, 2012 10:47 pm

noamu a scris:libra, ancuta, daca mai doriti, astept mesaj.

Daca mai este de actualitate , doresc si eu. Sunt din Bucuresti. Si multumesc anticipat.
mariana.sector6

Sus In jos

Mesaj  louise la data de Mier Mai 23, 2012 1:08 am

imi doesc eu, in cazul in care nu m-am trezit prea tarziu

louise

Sus In jos

Mesaj  liza la data de Joi Mai 31, 2012 2:33 pm

mai ai disponibile granule de chefir? am avut si eu cultura de chefir dar intr-o perioada de pauza am uitat de ele in figider si au murit...
platesc ramburs sau anticipat ...
liza

Varsator Localizare : BAIA MARE
Stare de spirit : din ce in ce mai buna :)

http://proarmonia.blogspot.ro/

Sus In jos

Mesaj  louise la data de Vin Iun 01, 2012 1:09 am

mariana, am incercat sa te contactez dar tel este inchis. mai este valabila oferta?

louise

Sus In jos

Mesaj  SAKURA la data de Lun Iun 04, 2012 8:52 am

Fetelor am din nou kefir.
dar acum nu mai am timp sa umblu cu pachetele la posta. de cand m-am angajat plec de la 7 dimineata de acasa si mai vin pe la 5,30- 6, cu copii dupa mine.
Nu mai am timp de mers la posta cum nu mai am timp nici de alte locuri daca nu sunt in preajma locuintei mele; iar posta nu este chiar aproape de mine.
de aceea acum donez kefir doar ptr cei din Timisoara

Ptr cei care sunteti din alte orase va dau adresa unui site unde m-am inscris si eu ca donator. acolo sigur veti gasi pe cineva din zona voastra ca ofera kefir. tot asa, gratis. am mai indrumat si alte persoane si au fost multumite. nu-i nici o pacaleala.

groups.yahoo.com/group/Chefir_Romania

sper ca e de acord admin cu punerea informatiei aici. daca nu, si dispare linkul de aici, va ofer informatii daca ma contactati pe PM sau pe blog.

Va doresc sanatate si o saptamana frumoasa la toate
SAKURA

Berbec Stare de spirit : ... ca in sesiune...

Sus In jos

granule de kefir

Mesaj  Doryan la data de Joi Iun 28, 2012 1:41 am

Buna, as dorii si eu granule de kefir daca mai are cineva, plz, sant din Galati. Multumesc

Doryan

Sus In jos

As dori si eu kefir de lapte. Sunt din Timisoara. ID yahoo: mariusreg @ yahoo .com

Mesaj  freeyurmind la data de Mier Iul 04, 2012 8:51 am

SAKURA a scris:Fetelor am din nou kefir.
dar acum nu mai am timp sa umblu cu pachetele la posta. de cand m-am angajat plec de la 7 dimineata de acasa si mai vin pe la 5,30- 6, cu copii dupa mine.
Nu mai am timp de mers la posta cum nu mai am timp nici de alte locuri daca nu sunt in preajma locuintei mele; iar posta nu este chiar aproape de mine.
de aceea acum donez kefir doar ptr cei din Timisoara

Ptr cei care sunteti din alte orase va dau adresa unui site unde m-am inscris si eu ca donator. acolo sigur veti gasi pe cineva din zona voastra ca ofera kefir. tot asa, gratis. am mai indrumat si alte persoane si au fost multumite. nu-i nici o pacaleala.

groups.yahoo.com/group/Chefir_Romania

sper ca e de acord admin cu punerea informatiei aici. daca nu, si dispare linkul de aici, va ofer informatii daca ma contactati pe PM sau pe blog.

Va doresc sanatate si o saptamana frumoasa la toate

freeyurmind

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum