Cosmin are nevoie de ajutor pentru a putea fi un coil normal!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cosmin are nevoie de ajutor pentru a putea fi un coil normal!

Mesaj  cosminelu la data de Mier Dec 29, 2010 8:58 am

Buna ziua!
Ma numesc Radu Alina Mirabela si am un copilas de 4 ani si 4 luni Cosmin Marian diagnosticat cu tetrapareza spastica de la nastere din cauza unei hipoxii severe o "Greseala Medicala"!
Va contactez in speranta ca ma veti putea ajuta sa imi faceti cazul cunoscut oameniilor cu suflet mare care vor dori sa il ajute pe Cosmin sa mearga la recuperare,sa isi revina sa fie si el ca un copil normal,sa se descurce singur,sa manance singur,sa vorbesca,sa mearga,sa auzim si noi pentru prima oara din gurita lui cuvintele "mama"si"tata"
Am facut imprumut la banca si am fost cu el de 2 ori in Ucraina,pe 11 mai am fost la Chisinau si l-a operat D-nul Dr Marcel Platon cu banii stransi de la oameni cu suflet si pe aceasta cale le multumim si sa le dea Dumnezeu multa sanatate,mergem la Sibiu la un spital de recuperare si la domiciliu cu plata 600 de lei pe luna!
Din pacate lupta lui Cosmin cu boala va dura ani de zile si banii multi pe care noi nu ni-i permitem dintr-un venit lunar de 1500 de lei,de aceea va rog,va implor sa ma ajutati in continuare sa merg cu el la recuperare sa il fac bine!
Am aflat de la alte mamici de recuperarea cu delfini din Turcia dar si aici ne lovim tot de situatia financiara!O sedinta pe zi inseamna 250 de euro iar o etapa consta in 10 sedinte plus cazarea 260 de euro!
Va multumesc din suflet iar pentru mai multe intrebari va las datele de contact:
Adresa de email:rautaciosulcosmin@yahoo.com
Tel-mama:0768929140
-tata:0768929135
Conturile bancare:Piraeus Bank Sucursala Lacul Tei-titular cont Radu Stefan
Cont Iban: RO92 PIRB 4216 2766 3700 2000 -RON
RO58 PIRB 4216 2766 3700 3000 -EURO
Garanti Bank Sucursala Calea Mosiilor-Titular cont:Radu Alina
RO80 UGBI 0000 1220 02897-RON
R007 UGBI 0000 1220 03075-RON
R097 UGBI 0000 1220 03076-EUR

Toate actele si povestea le gasiti aici:http://cosmin-marian.blogspot.com/
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]