Noutati la mamicagrijulie,super preturi,super calitate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Noutati la mamicagrijulie,super preturi,super calitate

Mesaj  mamicagrijulie la data de Dum Iun 13, 2010 9:54 am

Am adaugat noutati la mamicagrijulie.Puteti intra la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
La comenzi de peste 50 lei , transportul este gratuit,iar pt fiecare livrare va oferim un bonus.
Hainutele sunt pentru bebelusi si copii si sunt nou noute si din bumbac.
Detalii si comenzi la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Va asteptam!

mamicagrijulie

Sus In jos

hainute

Mesaj  copilpitic la data de Lun Iun 14, 2010 11:06 pm

Buna dimineata mamici si burtici,
Ma numesc Bot Laura si sunt din Sibiu.Am doi copii o fetita si un baietel,comorile mele.Am intrat sa va scriu,sa va recomand de fapt pe mamicagrijulie.Am cumparat de la ea hainute foarte dragute,la preturi acceptabile,de o calitate ireprosabila, am primit si un bonus, si transportul a fost gratuit.La inceput mi-a fost oarecum teama,ma gandeam ca voi lua teapa,am mai patit-o cu alte doamne,dar acum nu a fost asa.Va recomand cu toata increderea sa cumparati de la ea,si nu o sa regretati.
Sanatate si spor la vanzare!

copilpitic

Sus In jos

Body si maieuri din bumbac nou noute pentru bebe si copii

Mesaj  copilpitic la data de Sam Iun 19, 2010 4:39 am

In primul rand, vreau sa multumesc tuturor mamicilor care au avut incredere in mine si in calitatea produselor mele si le-au comandat.
Sunt incantatata ca v-a placut ceea ce v-am trimis si, pentru voi,si nu numai,va ofer noile colectii de body si maieuri pentru bebe si copii( material bumbac 100%,noi noute).
In al doilea rand va anunt ca vor incepe de azi doua promotii la aceste hainute si anume:
---oricare 4 body-diverse culori si marimi la pret de 3
---2 body si 2 tricouri-diverse culori si maieuri la pret de 3.
In continuare,la fiecare comanda de minim 50 lei, aveti transport gratuit si bonusul surpriza pentru fiecare comanda.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Detalii si comenzi la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link].
Va asteptam!

copilpitic

Sus In jos

Re: Noutati la mamicagrijulie,super preturi,super calitate

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum