Pozitionari in (ring) sling, pouch

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Pozitionari in (ring) sling, pouch

Mesaj  anema la data de Joi Dec 09, 2010 1:08 am

Ieri am ales.. acum astept sa ajunga produsul. Am omandat un mei tai. De cand am citit despre el, am vazut filmulete pe net si am mai dat si comanda, numai la acest produs ma gandesc. Toata noaptea am "experimentat" pozitionari in mei tai
Parca sunt vrajita. Astept cu nerabdare produsul si va spun apoi ce impresii am. Simt insa ca vom fi foarte buni prieteni .
Multumesc de raspunsuri doamnelor.
Pupici si astept minunatia

anema

Berbec

Sus In jos

si noua ne place slingul cu inele

Mesaj  Ecomami la data de Joi Mar 03, 2011 2:00 pm

Este prima data cand comentez pe acest forum. Noi am descoperit esarfele port bebe cand D avea patru luni - exact acum un an. La momentul respectiv am considerat ca slingul cu inele era cea mai buna optiune pt noi, asa ca am trecut la fapte. Ne-a placut de la bun inceput, intre timp am invatat sa il si "montam" - burtica pe burtica si pe sold au fost pozitiile in care ne-am simtit cel mai bine.
De fapt, cred ca slingurile au avut de suferit pe nedrept din cauza unor campanii de presa proaste, insuficient documentate.
Intre timp am incercat si alte mijloace de purtare. Wrapul mi s-a parut grozav, iar daca ar veni si bebe 2 nu as sta pe ganduri in a-l purta inca din prima clipa cand as putea.

Ecomami

Localizare : Bucuresti
Stare de spirit : ok

http://ecomami.wordpress.com

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum