Concurs "Cadouri handmade"

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Concurs "Cadouri handmade"

Mesaj  e-alice la data de Sam Ian 02, 2010 12:38 am

Scuze de intarziere, Lori, ma intrebai de materialele folosite de mine...balesc dupa un material original de wrap dar nu m-am indurat sa dau atat de multe milioane pe unul desi sigur ar merita investitia....
Wrapul cu albastru din poza e super elastic (pe latime, evident) si nu are bbc, il folosesc ocazional prin casa, am altul din bbc pt. plimbari care este comod si practic. Cred ca ar merge la baie la mare la vara cel albastru
Pouchul l-am facut dintr-o pulover urias de fleece, a fost primul mijloc de purtare incercat si a iesit asa de bine de l-am purtat de acum are frecatei
Mei tai-ul l-am facut dintr-o bluza de catifea (partea neagra) si marginile unei fete de masa (oribila ), partea galbena... Deci, nimic original....

Dragostea mea e wrapul dar port tot ceea ce am facut alternativ, in functie de necesitati...

e-alice

Rac Localizare : ploiesti

Sus In jos

Mesaj  madimih la data de Sam Ian 02, 2010 1:21 am

Lore a scris:David e cu 2 saptamani mai mic ca Lu? Intootdeauna aveam impresia ca e mai maree..

Si ce imi plac albinutele
Noh, eu abia acum ma uit la tikerul tau si vad ce varsta are Lu. mereu m-am intrebat care e diferenta intre ei. Tot de-o varsta sunt , ce mai conteaza 2 saptamani?

Zana Mica a scris: Superbe ramele madi!Felicitari!M-am indragostit de albinute!Foarte originala ideea salasi fir liber ca sa le faci aripi!Frumos
Firele sunt chiar inventia mea. Pe tipar erau cusute dar mi s-a parut mai fain asa
madimih
Moderator
Moderator

Sus In jos

Mesaj  AndreEa la data de Dum Ian 03, 2010 10:54 am

felicitari ileana! de-abia azi am ajuns sa vad rezultatele
AndreEa

Balanta Localizare : Brad/Timisoara

http://bijuteriihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj  libra la data de Dum Ian 03, 2010 12:00 pm

Felicitari Ileana!!! Albinutele "e" criminale! La fel si chiloteii lui David!
libra

Stare de spirit : :)

http://www.sotiesimama.wordpress.com

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 4 din 4 Înapoi  1, 2, 3, 4

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum