Cu moralul in sus si in jos...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Cu moralul in sus si in jos...

Mesaj  SuperbParinte la data de Dum Noi 15, 2009 12:10 pm

Au fost putine, dar am avut cateva zile in timpul sarcinii in care hormonii si-au spus cuvantul, ma impresiona si un pui de pisica care mieuna singur in ploaie intr-un pom si incepeam sa plang...

Am inceput un ritual pentur bebele nostru si pentur mine, pentru ca am atat de putin timp si tata la fel:

Scriem scrisorele, catre noi cei din viitor. Adica ravase si ganduri ale zilei, ce facem cum ne simtim fara sa romantizam nimic, asa viata asa cum e. Si este un serviciu la posta cu care le poti trimite la o anume data (e gandit pentru zile de anstere, felicitari pentru aniversari etc.) si le-am datat cu mult inainte in viitor: azi am scris una pe care o sa mi-o trimit singura in 2011.

Nu e dragutz?Cum va fi sa primesc in viitor ravase de la mine? Mai ales la date car enu inseamna nimic, sa fie fix surpriza. Am innebunit?

Acuma merg sa ii fac la asta mica un calendar de advent. Va pup

SuperbParinte

Sus In jos

Re: Cu moralul in sus si in jos...

Mesaj  Lore la data de Dum Noi 15, 2009 2:22 pm

E o nebunie funny!

Cum mai esti? Cat e de mare burtica? Inca speri la un Ec care sa meraga snur?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Paul - 4 ani
Lore

Rac

http://www.luthelo.ro

Sus In jos

Mesaj  DanaC la data de Mier Dec 21, 2011 3:23 am

nu e o idee rea ... eu una nu as avea rabdare sa merg la posta ... daca s-ar trimite sngure ar fi altceva ... mie imi place sa scriu in agenda ceea ce simt si sa recitesc dupa mult timp ...
DanaC

Pesti Stare de spirit : e o simpla stare de spirit . lumea fumeaza verde la pipa, la blunt, la bong n'ai somn...n'ai somn

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum