Cum mai e la cresa in ziua de azi?

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Re: Cum mai e la cresa in ziua de azi?

Mesaj  OargaDana la data de Joi Mai 26, 2011 1:37 am

buna Oana; si eu sunt o mamica care rmeaza sa-mi duc copilasul la cresa patrocle cat de curand. te rog poti sa-mi spui cum e daca sutn si copii micic(al meu are 9 luni)... cum arata interiorul ca nu am reusot sa-l vad.. ms din suflet[/quote]

Buna ziua la toate :) ia ca revin si eu dupa aproape 1 an :)) .. intai vreau sa va zic ca in 3 saptamani se va naste Maya, surioara lui Darius :P

oana_bal ... la cresa este ff bine..Darius este foarte fericit si a invatat multeeeee.... copii mici nu stiu daca sunt ...dar cred ca de la 1 an incolo sunt..(daca vrei ma pot interesa).Interiorul arata ff ok...jos sunt 2 grupe,iar la etaj altele 2.O grupa are: dormitorul cu paturi din lemn,baie,loc de joaca si locul de mancat.Daca vrei da-mi adresa ta de messenger si vedem,poate suntem vecine de cartier:)

OargaDana

Balanta Localizare : Cluj Napoca

Sus In jos

Mesaj  Lore la data de Sam Mai 28, 2011 9:09 am

OargaDana a scris:

buna Oana; si eu sunt o mamica care rmeaza sa-mi duc copilasul la cresa patrocle cat de curand. te rog poti sa-mi spui cum e daca sutn si copii micic(al meu are 9 luni)... cum arata interiorul ca nu am reusot sa-l vad.. ms din suflet

Buna ziua la toate :) ia ca revin si eu dupa aproape 1 an :)) .. intai vreau sa va zic ca in 3 saptamani se va naste Maya, surioara lui Darius :P

oana_bal ... la cresa este ff bine..Darius este foarte fericit si a invatat multeeeee.... copii mici nu stiu daca sunt ...dar cred ca de la 1 an incolo sunt..(daca vrei ma pot interesa).Interiorul arata ff ok...jos sunt 2 grupe,iar la etaj altele 2.O grupa are: dormitorul cu paturi din lemn,baie,loc de joaca si locul de mancat.Daca vrei da-mi adresa ta de messenger si vedem,poate suntem vecine de cartier:)

Felicitari Danaaa...ce ma bucur de vestea nemaipomenita
Lore

Rac

http://www.luthelo.ro

Sus In jos

Mesaj  mariana_zfr la data de Joi Iun 09, 2011 4:58 am

OargaDana a scris:

Nastere usoara si sa vii cu vesti bune despre Maya!!! Ce nume frumoase ai ales pentru copilasii tai!
mariana_zfr

Berbec Localizare : bacau
Stare de spirit : super

http://www.casazamfirei.ro

Sus In jos

Mesaj  OargaDana la data de Dum Iun 12, 2011 12:56 pm

Mersi Lore & Mariana... :*
Joi am fost la control,a zis medicul ca este pozitionata perfect si numai bine de iesit:)) Are 3 kg 300 si sunt in saptamana 38. Pe Darius tot la 38 de saptamani l-am nascut :D ..Ne-am pregatit bagajul si patutul...(in seara asta Darius a tinut neaparat sa doarma in el :)) )

Acum astept sa vina ziua ce-a mare...Mamici care ati avut 2 nasteri ...Cum a fost a 2a?:D .. Mie una ,sincer,imi e asa groaza..ca stiu ce ma asteapta....cu durerile si nasterea in sine...chiar daca pe Darius l-am nascut usor... mi-e putin groaza .
OargaDana

Balanta Localizare : Cluj Napoca

Sus In jos

Mesaj  mariana_zfr la data de Dum Iun 12, 2011 9:44 pm

Dana iti tin pumnii, te cred ca ai emotii! Nu stiu sa-ti raspund, eu am nascut prin cezariana , Iuri a avut 4 kg si nu s-a intors cu capul in jos.
Sa auzim de bine si astept pozici cu Maya cu restul familiei am vazut, sunteti superbi!!!
Curaj mami, mai e putin!!!
mariana_zfr

Berbec Localizare : bacau
Stare de spirit : super

http://www.casazamfirei.ro

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus