Vand Arms Reach - Patut CO-SLEEPER® - 600ron aproape nou + cadou un Carusel muzical portabil 3 în 1 Tiny Love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Vand Arms Reach - Patut CO-SLEEPER® - 600ron aproape nou + cadou un Carusel muzical portabil 3 în 1 Tiny Love

Mesaj  Alexxandra12 la data de Mier Apr 03, 2013 4:09 am

L-am cumparat in luna octombrie 2012 cu 980ron si l-am folosit extrem de putin pentru ca fetita noastra are reflux gastric silentios asa ca doarme pe o saltea speciala inclinata la 30 de grade.
Cat timp l-am folosit, am fost foarte multumiti de el. Este lipit de pat si vezi tot timpul bebelusul ce face. Este de un real ajutor mai ales in cazul in care ai nascut prin cezariana sau esti la primul copil si panica este mare (gen mai respira, nu mai respira, etc).
Patutul ARM'S REACH Co-Sleeper ®, se ataseaza la patul parintilor si garanteaza convivialitatea nocturna a bebelusului intr-un climat de siguranta perfecta.
Pe langa patut va oferim cadou si un Carusel muzical portabil 3 în 1 Tiny Love care noi l-am prins de patut. Descriere carusel [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pentru mai multe detalii despre acest patut, va rog sa accesati [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Predare personala in Bucuresti. Pentru provincie discutam.
email: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Alexxandra12

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum