Set complet 20 scutece lavabile Bumgenius V4 velcro(cu scai), de la nastere la olita(3,5-16 kg)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Set complet 20 scutece lavabile Bumgenius V4 velcro(cu scai), de la nastere la olita(3,5-16 kg)

Mesaj  DanaAriana la data de Vin Oct 19, 2012 12:42 pm

Setul contine
20 de scutece Bumgenius V4 velcro(scai)(ultima versiune, costa nou 85-90 lei/buc), in culorile: 2 Twilight, 2 Moonbeam, 4 Clementine, 4 Grasshopper, 4 Sweet si 4 Noodle, folosite cu mult drag si mare grija 6 luni, stare foarte buna;
20 inserturi marime mare, inserturi cu capse pentru ajustarea lungimii, care se folosesc ca atare pentru bebelusii/copiii mai marisori sau se poate adauga pentru extraabsorbanta si insertul mic sau booster de noapte pentru cei care sunt "heavy wetter"
20 marime nou-nascut noi, pentru a le folosi trebuie spalate de minim 2-3 ori pentru a creste puterea de absorbtie, puterea maxima obtinandu-se dupa 5-6 spalari;
3 inserturi(boostere) pentru extra absorbanta noi, ideale pentru bebelusii "heavy wetter" pe timp de noapte impreuna cu celelalte 2 inserturi sau doar cu cel mare, depinde cum va convine(necesita minim 2-3 spalari pentru absorbtie, puterea maxima obtinandu-se dupa 5-6 spalari);
linere(linerele se pun intre scutec si pielea copilului pentru a proteja scutecul de materiile solide si pentru o simpla si usoara indepartare a lor;
o plasa pt. depozitat scutecele pana la spalare, noua.

..............practic tot ce aveti nevoie pentru scutecitul textil/lavabil/refolosibil de la nastere la olita. E atat de simplu!

1 filmulet despre scutecul Bumgenius V4 cu buzunar(in care se introduc inserturile):

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

%uFEFF

Pentru orice alta informatie(despre acest produs, scutecitul lavabil in sine, etc. ) va stau la dispozitie, va rog sa ma contactati. Anuntul este pus si pe okazii putin mai detaliat( [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ) iar pe mine ma mai gasiti si aici cu mai multe poze despre pachet:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Pretul este 900 de lei.

Daca am incalcat cu ceva regulamentul acestui forum rog moderatorii/administratorii sa ma ierte si sa faca tot ce cred de cuviinta pentru a intra in legalitate. Va multumesc!

DanaAriana

Sus In jos

Re: Set complet 20 scutece lavabile Bumgenius V4 velcro(cu scai), de la nastere la olita(3,5-16 kg)

Mesaj  DanaAriana la data de Mar Oct 23, 2012 7:05 am

M-am decis sa le vand si pe bucati fiindca majoritatea s-au aratat interesati de mai putine bucati, daca va intereseaza, ma gasiti pe FB sub numele
"Scutece lavabile de ocazie ("preloved" sau noi )"
Sunt 45lei/buc

DanaAriana

Sus In jos

scutece

Mesaj  calin_paula la data de Joi Oct 25, 2012 3:32 am

Buna!
M-ar interesa si pe mine aceste scutece. Poti sa-mi trimiti cateva poze si detalii te rog?

calin_paula

Sus In jos

Re: Set complet 20 scutece lavabile Bumgenius V4 velcro(cu scai), de la nastere la olita(3,5-16 kg)

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum