Marea provocare a alăptării - 29 septembrie 2012 Timisoara

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Marea provocare a alăptării - 29 septembrie 2012 Timisoara

Mesaj  SAKURA la data de Joi Sept 27, 2012 10:38 am

Dragi mamici, anul acesta Marea Provocare a Alaptarii are loc pe data de 29 septembrie.
Ma adresez aici in special mamicilor din Timisoara si imprejurimi, care vin in oras, care alapteaza sau doar sustin alaptarea. Pentru cele care doriti sa participati la eveniment intalnirea va avea loc la Clinica Life Concept Clinic de pe Strada Mureș nr. 39A la ora 10:30.
Daca doriti sa cititi mai mult despre eveniment gasiti aici
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
sau aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Daca doriti sa organizati evenimentul si in alte orase este nevoie sa va inregistrati mai intai aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
E necesar să va faceți cont mai intai şi apoi să înregistraţi orasul vostru. asta pentru ca la sfarsitul actiunii se va aduna numărul de participanţi și locațiile pentru fiecare țară. Deocamdata pentru Romania sunt inregistrate 4 orase: Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi, Timisoara. Eu sunt sigura ca la noi sunt mamici care pot organiza evenimentul si in alte orase. e nevoie doar sa fiti mai mult de doua persoane care se intalnesc sa alapteze impreuna.

Va invit asadar sa sarbatorim impreuna alaptarea. Puteti sa va invitati prietenele, mamici care alapteaza sau femei care va sustin, veniti si cu copiii care nu ii (mai) alaptati, noi anul trecut ne-am dus la intalnire cu sotii dupa noi :)
SAKURA

Berbec Stare de spirit : ... ca in sesiune...

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum